03523207610

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » TRAFIK

Trafik

Trafik Sigortası ;

Trafik Sigortası , bu sigorta ile; motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş olmasından dolayı, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin eder.

Bu sigorta Türkiye sınırları içinde geçerlidir. Geçerli teminat tutarları üzerinden Karayolları Zorunlu Mali Sorumluluk sigortası bulunmayan araçlar trafikten men edilir.

Zorunlu Mali Sorumluluk sigortasına ilişkin primler peşin ödenir. Sigortalı trafik poliçesi ile birlikte Zorunlu Trafik Sigortası pulunu ve Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağını sigortacıdan temin edecektir.
 

Trafik Sigortasında, isteğe bağlı olarak yardım paketi verilmektedir.

 

Teminat Kapsamı

Sigorta Trafik Yardım Hizmetleri

Trafik Yardım, hem sigortalının hem de kazaya karışan karşı aracın aşağıda tanınan hizmetleri herhangi bir kilometre kısıtlaması olmadan, kullanım tarzı hususi, kamyonet ve minibüs olan araçlarda Türkiye sınırları içinde temin eder. (Limitler poliçede kayıtlıdır.)

Sigortalı Aracın Çekilmesi veya Kurtarılması
Sigortalı aracın kaza sonucu hareketsiz kalması durumunda,  sigortalı aracın en yakın tamirciye naklini temin eder.
Yol Yardım; bir karayolunda giderken sigortalı aracın devrilme veya şarampole yuvarlanması durumunda, mümkün olabilen durumlarda kurtarılması ve sonrasında çekilmesi veya yoluna devam etmesi amacıyla uygun bir yere konulması için gerekli organizasyon sağlar.

Karşı Aracın Çekilmesi veya Kurtarılması
Trafik kazası durumunda,  Sigortalı aracın yaptığı kazaya karışan karşı aracın en yakın  anlaşmalı servisine naklini temin eder.
aracın yaptığı kazaya karışan karşı aracın devrilmesi veya şarampole yuvarlanması durumunda, mümkün olabilen durumlarda aracın kurtarılması ve sonrasında  Sigorta anlaşmalı servisine çekilmesi amacıyla uygun bir yere konulması için gerekli organizasyon sağlar.

Acil Mesajların İletilmesi
Sigortalı araç sahibinin talebi üzerine  yukarıdaki maddeler kapsamındaki konularla ilgili olarak acil veya gerekli mesajların iletilmesini sağlar

Bilgi ve Organizasyon Servisi
Yol, kaza ve hava durumu, sağlık kuruluşları, döviz kurları, restoranlar ve eğlence merkezleri, konaklama, turistik vs. ile ilgili bilgiler alabilir, çiçek göndermek veya özel günler için organizasyon yaptırabilirsiniz.

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

MEHMET SELVI ANıL SIGORTA - KAYSERI SIGORTA ACENTESI - 0352 320 76 10 - KAYSERI SIGORTA ACENTESI - MELIKGAZI/KAYSERI

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 1993-2019 © Anıl Sigorta Mehmet Selvi Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.